• Elektroodid  Monolith RC ø4.0 mm 2,5kg pakk
Universaalne elektrood paljudele tööstuslikele ja kodumaistele rakendustele vähendatud keevitusaurudega. See on ette nähtud madala süsinikusisaldusega terase klassidest konstruktsioonide käsitsi kaarkeevitamiseks alalis- või vahelduvvoolul kõigis ruumilistes asendites.
Elektroodide kulu 1 kg ladestunud metalli kohta on 1,75 kg. Kaubamärgi MONOLITH RC elektroodid on ette nähtud 3 kuni 20 mm paksuste metallist vuukide, põkk- ja põikliidete keevitamiseks. Elektroodid on mitte tundlikud servade ettevalmistamise kvaliteedi, rooste ja muude pinnasaasteainete suhtes. Montaažkeevitamise ajal on võimalik töötada kõikides ruumilistes asendites keevitusvoolu muutmata. Vertikaalsete õmbluste keevitamine ülalt-alla meetodil toimub lühikese kaare või toega. Räbu ei tohiks lasta kaare ees voolata. Selleks peaks elektroodi tõusunurk vertikaali suhtes olema 40–70°. Alumises asendis on soovitatav kallutada elektroodi keevitamise suunas 20–40° vertikaali suhtes.
Tavalistes ladustamistingimustes ei ole vaja enne keevitamist kuivatada. Elektrootide niisutamise juhul tuleb neid kuivatada: 110±10°С 25-30 min.


Monolith RC elektroodide eelised.
Rutiil-tsellulooskattega MONOLITH RC elektroodid on metalli keevitamisel vähendatud emissioonihulga ja keevitusaerosooli ning mangaani moodustumise intensiivsusega elektroodid. Mangaani eraldumine väheneb rohkem kui 30%, kahjulike ainete eraldumine keevitusaerosoolis on üle 28%. MONOLITH RC elektroodid erinevad teistest elektroodidest kerge alg- ja taassüttimise, pehme ja stabiilse kaarepõlemise, väikese metallikadu pritsmetest, katte ühtlase sulamise, suurepärase keevismetalli moodustumise, räbukooriku lihtsa eraldumise poolest. Elektroodid võimaldavad keevitamist ülimadala vooluga. Väikese läbimõõduga elektroodide puhul saab keevitada majapidamisvõrku kuuluvatest toiteallikatest.
Elektroodide lihtne käsitsemine võimaldab keevitada ka algajatel.
Keevitamine raskesti ligipääsetavates kohtades on võimalik. Elektroode saab painutada ilma katet kahjustamata.
Võimalik keevitada oksüdeerunud, õlistel ja värvitud pindadel.

Elektroodid Monolith RC ø4.0 mm 2,5kg pakk

  • Mudel: 3791
  • Saadavus: Laos
  • 17.00€

  • Maksudeta: 14.17€